BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

R. Pattinsonas pastebėtas su kita moterimi

Straipsnis iš balsas.lt

Holivudo aktoriai: Robertas Pattinsonas ir jo mylimoji Kristen Stewart – daugiausiai dėmesio sulaukianti pora. Jų darbo rezultatus bei santykius aptarinėja užsienio garsenybės, gerbėjai, bičiuliai ir žiniasklaidos atstovai. Šią savaitę ypač daug kalbų atsirado po to, kai Robertas buvo pastebėtas laiką leidžiantis su kita moterimi.

Toks aktoriaus elgesys paskatino visus svarstyti, ar jo ir K. Stewart santykius ištiko krizė. Kaip žinia, neseniai pora apsigyveno kartu viename brangiausių Londono rajonų. Tačiau, vieną vakarą Robertas leido bare, iš kurio išėjo sutrikęs ir nuskubėjo į mašiną. Joje laukė jo aktorė Sarah Roemer. Būtent su pastarąja vyras vakarieniavo. Jų elgesys kavinėje ir automobilyje sukėlė sumaištį: gerbėjai nebesupranta, ar ji yra nauja filmo „Saulėlydis“ garsenybės mergina?

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “R. Pattinsonas pastebėtas su kita moterimi”

 1.   Monika rašo:

  nu cia tai ziauru….;((((

 2.   Aurelia rašo:

  Tai, kad čia žiauriai sena nuotrauka, man atrodo.

 3.   Monika rašo:

  tu rimtai? :DD

 4.   Elena rašo:

  Sena, labai

 5.   Aurelia rašo:

  Nu ja, sena nuotrauka. ;D

 6.   GuTė.. :* rašo:

  http://www.pasmama.lt/straipsinis/izymybes-stambiu-planu?id=337&utm_source=house&utm_medium=500×150&utm_campaign=savireklama&utm_content=xml1 Įžymybės stambiu planu, o tarp jų ir Robert Pattinson bei Kristen Stewart.

 7.   Monika rašo:

  krise dar nieko bet robas dai taip biski jooo… ;DDDD

 8.   vyte rašo:

  O is kur jus zinot, kad cia sena nuotrauka? :)

 9.   vyte rašo:

  As tikrai labai tikiuosi, kad cia sena nuotrauka, galbut jie kartu aptare tik darbo reikalus! ;)

 10.   Monika rašo:

  nee cia nauja nuotrauka!!!!!!!

 11.   vyte rašo:

  Taip, cia nauja nuotrauka ir informacija nauja. Bet nusiraminkit, ta Sarah tik Robo drauge. Robas viename restorane susitiko su savo draugais ir prie ju priejo ta Sarah su savo draugu ir atsisedo salia. O paskui jie kartu isvaziavo is to baro (vaziavo visi, ne tik Robas su Sarah, bet fotografai zinoma nufotkino tik Roba sus Sarah, juk reikia gi intriga padaryti ;) ). :D Taigi, viskas cia gerai! ;)

 12.   Monika rašo:

  jap!!!! ;)

Rašyk komentarą