BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Peter Facinelli išsiskyrė su žmona

Straipsnis iš alfa.lt

Populiaraus filmo „Saulėlydis“ aktorius Peteris Facinellis ir žmona Jennie Garth kovo 13 dieną oficialiai paskelbė apie skyrybas.

P. Facinelli kovo 28 dieną padavė dokumentus skyryboms Los Andželo aukščiausiajam teismui ir kaip skyrybų priežastį nurodė charakterių nesuderinamumą.

Filme „Saulėlydis“ atlikęs gydytojo Carlisle’o Culleno vaidmenį 38 metų vyras taip pat sieks gauti bendrą poros vaikų globą.

Per 11 metų trukusią santuoką P. Facinelli ir J. Garth susilaukė trijų dukterų: 14 metų Luca‘os, 9-erių Lola‘os ir 5 metų Fiona‘os.

„Jaučiuosi taip, lyg žemė man slystų iš po kojų. Dar nežinau kaip toliau gyvensiu, kai nebeturiu žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti ir kuris mane palaikytų“, – apie aktoriaus sprendimą skirtis kalbėjo 39 metų J. Garth.

Televizijos aktorė prisipažino, kad sutuoktinis skyrybų paprašė dar 2011 metų rudenį, bet moteriai reikėjo laiko susitaikyti su ta mintimi.

Po kovo 13 dienos abu aktoriai viešumoje pasirodė atskirai ir be vestuvinių žiedų.

P. Facinelli ir J. Garth susipažino televizijos filmo „An Unfinished Affair“ filmavimo aikštelėje ir susituokė 2001 metais.

Na, manau, išties gaila, buvo tikrai graži pora  :)

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą