BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Kristen Stewart’ kategorija

Kristen Stewart rašo pirmąjį savo romaną

2012-04-04

Straipsnis iš forumcinemas.lt

„Saulėlydžio“ sagos žvaigždė Kristen Stewart ne tik filmuojasi 2-ojoje „Brėkštančios aušros“ dalyje, bet artimiausiu metu ją išvysime ir įstabaus grožio trileryje „Snieguolė ir medžiotojas“ (kinuose nuo birželio 1 d.), nusprendė tapti rašytoja  – aktorė rašo savo pirmąjį romaną ir netrukus ketina jį baigti.

21 metų Holivudo žvaigždė taip rimtai galvoja apie knygos išleidimą, kad, pranešama, paprašė savo mamos, scenaristės Jules Stewart, padėti jai rasti būsimos knygos leidėjus.

Pasak K. Stewart artimo šaltinio, aktorė jau beveik baigė savo pirmąją knygą ir nekantrauja ją išleisti: „Kristen rašyti pradėjo nuo trumpų istorijų. O savo pirmąjį romaną ji rašė tiesiog kino studijoje, filmavimo pertraukėlių metu ir beveik jau baigė visą istoriją. Ji nekantrauja, kada jos pirmasis romanas bus išleistas ir pasirodys knygynų lentynose.“

Veiklos nestokojanti jaunoji K. Stewart laiko randa ir mylimajam Robertui Pattinsonui. Aktorių pora susipažino „Saulėlydžio“ sagos filmavimo aikštelėje ir nuo to laiko tapo neišskiriama pora.

Nors R. Pattinsonas šiuo metu taip pat yra itin užsiėmęs, nes didžiąją laiko dalį jam tenka keliauti pristatinėjant naujausią savo filmą – intriguojančią Gi de Mopasano romano „Mielas draugas“ ekranizaciją (šio filmo premjerą Lietuvos kino teatrų žiūrovai pamatys jau  birželio 1 d.), aktoriai laisvalaikį stengiasi leisti kartu.

Šį savaitgalį jie buvo pastebėti romantiškai leidžiantys laiką Los Andžele, kur mėgavosi koncertu ir alumi. Pasak porelę stebėjusių smalsuolių, ilgai savo santykius neigę K. Stewart ir R. Pattinsonas šįkart visai nesibaimino vienas kitam rodyti šiltų jausmų – nuolat kartu šoko, nepaleido vienas kito iš glėbio ir bučiavosi.

Rodyk draugams

Fanės nuotraukos su Kristen ir Robert

2012-02-13

Nuotraukos padarytos vasario 6 dieną.

Rodyk draugams

Naujos Kristen nuotraukos iš “Snow White and the Huntsman”

2012-02-13

Ar laukiate šio filmo? :)

Rodyk draugams

Robertas ir Kristen su fane “New Moon” filmavimo aikštelėje

2012-02-12

Rodyk draugams

Stewart papracams: sušalkite negyvai!

2012-02-12

Straipsnis iš alfa.lt

Tokiu šūksniu „Saulėlydžio“ žvaigždė pasitiko paparacus, laukusius jos prie viešbučio.

Praėjusią savaitę aktorė Kristen Stewart lankėsi Paryžiuje, kur dalyvavo „Vanity Fair“ fotosesijoje. Prie viešbučio ją pasitiko daugybė paparacų. „Ar nešalta? – pašaipiai pasiteiravo aktorė. – Sušalkite negyvai! Sušalkite negyvai!­“ Po to nusijuokė ir įsmuko į vidų. Bet susirinkusiems gerbėjams ji maloniai pozavo ir dalijo autografus.

Akivaizdu, kad jaunajai įžymybei iki gyvo kaulo įgriso paparacų persekiojimai, nors jos požiūris į paparacus niekada nebuvo šiltas. „Žmonės sako, kad aš nuolat atrodau nepatenkinta, bet kai visi aplinkui ant tavęs šaukia, vos susilaikau nepravirkusi­“, – dar 2010 metų birželį žurnalui „Elle “ teigė aktorė.

„Kur benueitum, visada atsiras, kas tą pačią sekundę parašys socialiniame tinkle, kad sėdi šalia tavęs, ir tu nedelsdama turėsi dingti iš ten, nesvarbu, kur būtum, – teigė K. Stewart. – Dabar bet kas, kas turi fotoaparatą, yra paparacas. Susikurk „Twitterio“ profilį ir tu jau informatorius, tai tapo visai nebevaldoma.“

Aktorė teigė, kad bijo pati vairuoti, nes tai tapo per daug pavojinga.

„Aš nesu tokia nelaiminga, kaip žmonės galvoja, tiesiog esu drovi, – teigė K. Stewart. – Man nuolat yra sakoma, jei aš esu per silpna būti tokioje padėtyje, turėčiau pasitraukti. Bet aš neturiu pasirinkimo, noriu būti aktore. Tik jaučiuosi labai nepatogiai, kai man reikia kalbėti apie save ir savo asmeninį gyvenimą.“

Rodyk draugams

Kristen Stewart nuotraukos iš “Vanity Fair” fotosesijos

2012-01-31

Rodyk draugams

Kristen Stewart “Glamour UK” apdovanojimuose

2011-12-20

Breaking Dawn KSTEWARTFANS GLAM  1  300x467 Pictures of Kristen Stewart at Glamour UK Awards 2011 glamour awards uk 2011

Kristen Stewart and Garrett Hedlund Glamour UK 2011 Awards

Rodyk draugams

Kristen meksikietiškame “Glamour” žurnale

2011-11-29

imagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rodyk draugams

Kristen ir Robert lapkričio 23 d. naktį pastebėti kartu

2011-11-28

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

 

Rodyk draugams

Kristen Londone, lapkričio 24 d.

2011-11-28

Photobucket

Photobucket

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rodyk draugams