BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Robert Pattinson’ kategorija

Robertas Pattinsonas bijo vaidinti komedijose

2012-03-29

Straipsnis iš forumcinemas.lt

Merginų numylėtinis aktorius Robertas Pattinsonas tikina, kad niekada nevaidins komedijose, nes mano, kad prajuokinti kitus yra pats sudėtingiausias darbas pasaulyje.

Neseniai aktorius buvo pakviestas į humoro laidą „Saturday Night Live“, kurioje dalyvaujantys svečiai yra įtraukiami į šmaikščius improvizuotus vaidinimus. R. Pattinsonas prisipažino atsisakęs dalyvauti šioje laidoje, nes pabūgo, kad tokia užduotis teks ir jam, o jis įsitikinęs, kad neturi talento juokinti kitų.

„Niekada nevaidinsiu komedijose, būčiau siaubingas. Mane dažnai kviečia į tokias laidas, kaip „Saturday Night Live“, bet niekada, net po milijono metų, manęs ten nepamatysite. Pernelyg to bijau, – atvirauja R. Pattinsonas. – Anksčiau man nerūpėjo ką apie mane pamanys kiti, tačiau dabar privalau apie tai galvoti, nes tai svarbu mano karjerai. Galbūt požiūris pasikeitė, nes pagaliau subrendau.“

Romantiškoje „Saulėlydžio“ sagoje išgarsėjęs aktorius netrukus vėl pasirodys didžiuosiuose kino teatruose. Ir vėl ne komedijoje, šįkart dramoje – intriguojančioje Gi de Mopasano romano „Mielas draugas“ ekranizacijoje.

Filme R. Pattinsonas įtaigiai įkūnija pagrindinį mergišiaus Žoržo Diurua vaidmenį. Jo kerams juostoje pasiduoda žavingosios Holivudo deivės – Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ir Christina Ricci – filme įkūnijančios svarbiausių ir reikšmingiausių Žoržo meilužių vaidmenis.

Filmo „Mielas draugas“ premjera Lietuvos kino teatruose jau birželio 1 d.

Rodyk draugams

Robert Pattinson “Bel Ami” premjeroje ir spaudos konferencijoje ” 62nd Berlinale International” filmų festivalyje

2012-02-18

holliday robert christina

robert pattinson 9

robert pattinson 6

robert pattinson4

Robert Pattinson

rob pattinson

Robert Pattinson

robert pattinson

Robert Pattinson

Rodyk draugams

Fanės nuotraukos su Kristen ir Robert

2012-02-13

Nuotraukos padarytos vasario 6 dieną.

Rodyk draugams

Naujos Robert Pattinson nuotraukos iš filmo “Bel Ami”

2012-02-13

Rodyk draugams

Du nauji filmo “Bel Ami” plakatai

2012-02-13

Rodyk draugams

Robertas ir Kristen su fane “New Moon” filmavimo aikštelėje

2012-02-12

Rodyk draugams

R. Pattinsonas nemėgsta vampyrų ir mano, kad Edvardas yra bjaurus

2012-01-30

Straipsnis iš forumcinemas.lt

Merginų numylėtinis aktorius Robertas Pattinsonas mano, kad jo personažas iš  „Saulėlydžio“ sagos, vampyras Edvardas, yra „bjaurus ir atstumiantis“.

Britų kilmės aktorius, išgarsėjęs vampyro vaidmeniu populiariojoje „Saulėlydžio“ sagoje, tikina nesuprantantis, kodėl visi taip žavisi vampyrais ir teigia, kad būtų norėjęs šiame filme atskleisti visus savo kuriamo personažo trūkumus, tačiau jam to neleido padaryti režisierius.

„Labiausiai mane erzina, jog visi gerbėjai mano, kad Edvardas yra tobulas vaikinas. Bet jis ne toks, – pasakoja R. Pattinsonas. – Troškau filme parodyti visus jo minusus ir trūkumus, tačiau vos man užsiminus apie šią idėją, visi pradėjo prieštarauti, kad Edvardas privalo būti tobulas. Tai kvaila.“

Pats aktorius tikina nežiūrintis filmų apie vampyrus ir nesuprantantis jų populiarumo: „Niekada nesupratau tos vampyrų manijos. Žmonės yra jų apsėsti ir aš nesuvokiu kodėl. Nemanau, kad kada nors esu matęs filmą, kuriame vampyrai būtų buvę patrauklūs. Kam gali patikti blyškus grimas ir iltys?“

Jau visai netrukus R. Pattinsonas nusivalys nusibodusį vampyro grimą ir taps lengvabūdžiu lovelasu Žoržu Diurua iš žymiojo Gi de Mopasano kūrinio „Mielas draugas“ to paties pavadinimo filme.

Juostos „Mielas draugas“ premjera Lietuvos kino teatruose – kovo 2-ąją.

Rodyk draugams

Robert Pattinson ir Ashley Greene “People’s Choice Awards 2012″ apdovanojimuose

2012-01-15

Robert+Pattinson+2012+People+Choice+Awards+JAdzNFiIUmJl

robert pattinson & ashley greeen 2012 PCA

robert pattinson ashley greene 2012 pca

robert & ashley 2012 pca

robert pattinson 2012 pca

ashley greene 2012 pca

ashley greene 2012 pca 1

robert pattinson pca

Ashley+Greene+2012+People+Choice+Awards+Backstage+9uo-P3fzTZWl

robert pattinson WFE PCA

robert pattinson ashley greene WFE PCA

robert pattinson PCA for WFE

Rodyk draugams

R. Pattinsonas pastebėtas su kita moterimi

2011-12-05

Straipsnis iš balsas.lt

Holivudo aktoriai: Robertas Pattinsonas ir jo mylimoji Kristen Stewart – daugiausiai dėmesio sulaukianti pora. Jų darbo rezultatus bei santykius aptarinėja užsienio garsenybės, gerbėjai, bičiuliai ir žiniasklaidos atstovai. Šią savaitę ypač daug kalbų atsirado po to, kai Robertas buvo pastebėtas laiką leidžiantis su kita moterimi.

Toks aktoriaus elgesys paskatino visus svarstyti, ar jo ir K. Stewart santykius ištiko krizė. Kaip žinia, neseniai pora apsigyveno kartu viename brangiausių Londono rajonų. Tačiau, vieną vakarą Robertas leido bare, iš kurio išėjo sutrikęs ir nuskubėjo į mašiną. Joje laukė jo aktorė Sarah Roemer. Būtent su pastarąja vyras vakarieniavo. Jų elgesys kavinėje ir automobilyje sukėlė sumaištį: gerbėjai nebesupranta, ar ji yra nauja filmo „Saulėlydis“ garsenybės mergina?

Rodyk draugams

Kristen ir Robert lapkričio 23 d. naktį pastebėti kartu

2011-11-28

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

 

Rodyk draugams